Sinologia UG - rekrutacja 2013/14

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #5826 przez Andelu

A może zrobią jak na KULu i przyjmą 2x więcej osób niż zapowiadają? :D

Miejmy nadzieję :)

@michal, tak naprawdę nikt Ci tego teraz nie powie, może być próg 100, a może być 120.
Jednak biorąc pod uwagę ilość miejsc, podejrzewam, że będzie to za mała ilość punktów. Szkoda, że angielskiego w rozszerzeniu nie pisałeś, byłyby większe szanse.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #5827 przez Niltinco
Biorąc pod uwagę, że obecnie nie trzeba jeździć i tracić pół dnia aż komisja wymęczy cię na rozmowach wstępnych tak, że nie wiesz jak się nazywasz, to co ci szkodzi złożyć papiery? Najwyżej stracisz trochę kasy, ale nic więcej. 

jugyouchuu.blogspot.com/   - lekcje japońskiego oczami lektora

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #5833 przez Milos
Dobry dzień!
Czy ktoś  z Was ma doświadczenia związane z równoległym studiowaniem 2 kierunków, gdzie jednym z nich jest właśnie sinologia?
Mam problem, bo dość późno zdecydowałem się, co chcę robić w życiu i jeśli dostanę się na sinologię, to pewnego roku czeka mnie niezwykła przyjemność- 2 obrony(licencjat i magisterium).
Napiszcie, proszę, czy 'zwykłemu śmiertelnikowi'(nie tylko hipotetycznie) wystarczy czasu na takie zadanie?
pozdrawiam

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #5836 przez Szwed
No, to wczoraj ogłosili listy kandydatów na UG. Przyjmują 42 osoby, chętnych jest 444, więc sporo.

Udało mi się, jestem 41. na liście. W poniedziałek muszę dowieźć papiery i będzie super. Magisterka z romanistyki może poczekać, chiński ma priorytet. Nie wiem tylko co z legitką: mam wyrabiać nową (w sensie donosić im zdjęcia i za nią płacić) czy mogę korzystać ze starej? Ktoś miał może już taką sytuację? Na obecnej mam jeszcze 6 miejsc na naklejki, więc logicznie rzecz biorąc, powinno to tak działać.

Czy ktoś jeszcze stąd się dostał do Gdańska już? :D

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #5837 przez fang
Ja się dostałam. Dużo stresu a jestem 25. na liście. :) Ja miałam trochę zawirowań z kierunkami sprzed 2 lat  i korzystam ze starej legitki, pewnie jak się skończą naklejki trzeba wyrabiać nową, czy coś. :)

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #5840 przez Kaczor
Witam wszystkich :)
Ja również dostałem się na UG. Jednakże nie jestem z Gdańska, ani nawet z okolic. Czy na nowej sinologii znalazły się może osoby podobne do mnie ?

Mam również pytanie do osób studiujących na UG: Jak oceniacie samą uczelnię? Czy bardzo odbiega poziomem od UW/UJ/UAM, czy jest raczej w porządku. Słyszałem różne opinie: m. in. że panuje tam chaos administracyjny, i raczej cienko z wydziałem prawa. Bardzo chciałbym się dowiedzieć więcej o samym UG, gdyż mam do wyboru sinologie tam lub japonistykę na UW (sinologie chciałbym studiować jednak zdecydowanie bardziej :D)

Czas generowania strony: 0.194 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba