rekrutacja

• Gość
  • Gość
8 lata 8 miesiąc temu #1049 przez
na uw na dzienne potrzebny jest rozszerzony angielski i polski.

orientuje sie ktos ile kosztują studia zaoczne na uw?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #1053 przez tingyao

Tak więc zdawałabym podstawowy angielski, rozszerzony niemiecki, rozszerzoną goegrafię no i rozszerzony polski. Czy takie przedmioty wchodzą w grę, aby dostać się na moje wymarzone studia? :]

Zestaw przedmiotów jest jak najbardziej ok. Radzę skupić się na tym rozszerzonym niemieckim, jeśli angielski Ci nie podchodzi. Uwaga na rozszerzony polski, bywają zaskakujące arkusze =P
Życzę powodzenia! =)

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #1094 przez Jolanta
W Warszawie niestety potrzebny jest angielski i to rozszerzony, tak jak polski. Z tego, co wiem brane sa tylko te dwa przedmioty pod uwage.
Ale zostaje jeszcze Poznan i jesli nie sprecywalas wyboru uczelni, wydaje mi sie, ze warto sprobowac i warto brac udzial w konkursie jezyka chinskiego: hanyu qiao

www.rottka.pl
Pomaga rottweilerom.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #1108 przez Yao laoshi

Ale zostaje jeszcze Poznan i jesli nie sprecywalas wyboru uczelni, wydaje mi sie, ze warto sprobowac i warto brac udzial w konkursie jezyka chinskiego: hanyu qiao

A jakie znaczenie miałby mieć udział w "Hanyu Qiao" dla rekrutacji? Czy to może jednak jakaś dygresja?

"Tut das Unnütze"

Günter Eich (1907-1972) - niemiecki poeta, z wykształcenia sinolog

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #1113 przez Jolanta
Przepraszam, za niechluja wypowiedz. Mialam na mysli branie udzialu w Hanyu Qiao juz po udanej rekrutacji. Uwazam, ze warto, ja sama sie tegoi konkursu przestraszylam, i teraz ciut zaluje.

www.rottka.pl
Pomaga rottweilerom.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #1118 przez Yao laoshi
Próbować swoich sił w różnych zawodach na pewno warto, tym bardziej że w "Hanyu Qiao" wygrać można stypendium w Chinach (a uczestnikom światowego finału organizatorzy fundują wyjazd na konkurs w Chinach). Z drugiej strony, nie wiem, czy jest czegoś żałować - ja nie brałem udziału i nie żałuję ani trochę :-)

"Tut das Unnütze"

Günter Eich (1907-1972) - niemiecki poeta, z wykształcenia sinolog

Czas generowania strony: 0.195 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba