Ceremonia otwarcia - jak Wam się podobała?

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #493 przez Yao laoshi
Co sądzicie o ceremonii otwarcia?

Chodzi mi o aspekt estetyczny, wizualny, dobór wątków i symboli w scenariuszu.

Coś Was może zaskoczyło?

"Tut das Unnütze"

Günter Eich (1907-1972) - niemiecki poeta, z wykształcenia sinolog

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #494 przez lucyna
Trzeba przyznac że własną historie,jak na taka imprezę pokazali świetnie.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #497 przez homikus
A ja nawet nie miałem i nie będę miał jak oglądać czegokolwiek, bo cierpi na permanentny (acz w pełni zamierzony) brak telewizora. To jakiś drugi raz w ciągu sześciu lat, kiedy naprawdę żałuję...

Nie wiecie, czy gdzieś w necie nie są zbierane najważniejsze fragmenty, relacje, nie wiem, zapisy przynajmniej części? Kurczę, nawet na poszukanie tego nie mam czasu, dlatego pytam i liczę na gotowe ;D Przeszukiwania jutjubowego śmietnika nawet nie rozpatruję, bo prędzej padnę, niż coś tam sensownego wyhaczę...

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #498 przez Yao laoshi
Ceremonia dopiero się skończyła, więc pewnie trzeba będzie jeszcze poczekać na filmy w internecie. Odpuść sobie paradę reprezentacji, bo jedyną "atrakcją" było pojawienie się nieśmiertelnego Da Shana wśród kanadyjskich sportowców i działaczy (chyba Kanadyjczycy postanowili zapewnić sobie sympatię chińskiej publiczności...). Polecam jednak program artystyczny na początku i spektakularne zapalanie znicza na koniec. Szczerze mówiąc, spodziewałem się czegoś bardziej w stylu typowego "精彩的节目", a wyglądało to znacznie znacznie lepiej.

"Tut das Unnütze"

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #499 przez hxx
spodziewałam się patosu, kiczu i monumentalności; pozytywnie się rozczarowałam. całkiem eleganckie w formie, płynnie przechodzące z wątku w wątek, bardzo spójne widowisko.
za najbardziej pomysłowe ( poza formą zapalenia znicza) uważam występ tancerzy-akrobatów malujących pejzaż rękoma.
jak już znajdziecie coś w necie, to podzielcie się, chętnie jeszcze raz obejrzę :)

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #500 przez Yao laoshi

spodziewałam się patosu, kiczu i monumentalności; pozytywnie się rozczarowałam. całkiem eleganckie w formie, płynnie przechodzące z wątku w wątek, bardzo spójne widowisko.

Mam podobne odczucia. No i wątki polityczne zaprezentowano bardzo dyskretnie i skromnie.

"Tut das Unnütze"

Czas generowania strony: 0.184 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba