rejestracja-problem

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #552 przez Beijing

Nie stać mnie na certyfikat za kilkaset dolarów rocznie...

Nie rozumiem, trzy kliknięcia myszką i po kłopocie, mnie też nie stać ;). No, ale dosyć off topa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Gość
  • Gość
8 lata 9 miesiąc temu #554 przez
w każdym razie się udało. dzięki za pomoc i ... witajcie.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #569 przez homikus

Nie stać mnie na certyfikat za kilkaset dolarów rocznie...

Nie rozumiem, trzy kliknięcia myszką i po kłopocie, mnie też nie stać ;). No, ale dosyć off topa.

Nie do końca. Z tego co wiem, nowy Firefox 3 nie umożliwia instalowania własnych certyfikatów i trzeba ręcznie dodawać wyjątki. Inaczej strona jest niedostępna. W dodatku nie wszyscy znają się na tyle, żeby sobie z czymś takim poradzić, nawet z dodaniem wyjątku w starszym Firefoksie 2.

Poza tym, nie chcę, żeby potencjalnych nowych użytkowników odstraszały jakieś głupie komunikaty o niewłaściwym certyfikacie bezpieczeństwa... Szczególnie ten krzyczący i rażący czerwienią komunikat w IE. A użytkowników tej przeglądarki trafia tu najwięcej. Wciąż. Coś takiego nie powinno mieć miejsca.

w każdym razie się udało. dzięki za pomoc i ... witajcie.

Cieszę się, że sposób zadziałał, jednak mam nadzieję, że problem uda mi się rozwiązać, bo, jak napisałem wyżej, to niedopuszczalne...

Witaj na Forum!

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

• Gość
  • Gość
8 lata 9 miesiąc temu #651 przez
witam,
niestety kiepski ze mnie informatyk (łagodnie powiedziane) i nie jestem w stanie się zarejestrować (certyfikaty)- nawet mimo rady z używaniem http:// (udaje mi się wejść na stronę rejestracji, ale nic więcej). Mógłbyś mi wytłumaczyć co dokładnie zrobić? - sinologia z poznania pozdrawia ;)

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #845 przez homikus
Czy problem jest nadal aktualny? Przepraszam, ale nie było mnie przez kilka tygodni, więc nie miałem jak zaradzić czemukolwiek...

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #1107 przez ximinez
Z powodu natłoku spamu chwilowo zamykam wątek. Przewodniczący gdzieś sobie bimba i nie ma czasu, żeby do nas zawitać, a ja dzisiaj wyjeżdżam na 2-tygodniowy urlop. Jeżeli ktoś będzie miał problemy z rejestracją, niech molestuje bezpośrednio Homikusa.

Czas generowania strony: 0.178 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba