Nowicjusz w Chinach

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu #6334 przez julkaaa
Czesc,

Wpadlam na to forum calkiem przypadkiem , ale bardzo sie ciesze , ze znalazlam taka strone . Otoz , od sierpnia bede uczyla sie w Chinach i najprawdopodobniej zostanie tam na dwa lata ( liceum ) . Chcialam zapytac sie o jakies rady czy pomocne ciekawostki o Chinach , ktore moglyby pomoc mi tam przetrwac. Uscisle , ze bede mieszkala w Guangzhou. :))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu #6335 przez achinger
Cześć julkaa,

opowiedz nam coś więcej o tym, jak to się stało, że będziesz chodzić do liceum w Chinach... Zazwyczaj ludzie wyjeżdżają do Chin już na studia, więc liceum jest pewną nowością. Zgaduję, że nie będziesz uczęszczać do chińskiej szkoły, tylko do jakiejś międzynarodowej, z angielskim jako podstawowym językiem nauczania?

Bardzo specyficznych rad trudno jest udzielić, bo na nazie nie masz żadnych konkretnych pytań. Może po przyjeździe uda ci się dowiedzieć, co chcesz wiedzieć  ;D

Zachęcam cię do zapoznania się z różnymi tematami na tym forum, z których na pewno wyciągniesz pewne początkowe wnioski, które niebawem zweryfikujesz w praktyce.

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu #6351 przez julkaaa
Sama nie wiem dlaczego  ;D . Mialam okazje poznac pare osob wlasnie z Chin i bardzo zainteresowalam sie tym krajem i jego kultura . Moja mama jest zwolenniczka wszelkich dziwactw , wiec wpadla na pomysl zeby wyslac mnie tam do liceum. To prawda , nie jest to szkola chinska, tylko miedzynarodowa majaca program IB, wiec mam mozliwosc przygotowania sie i pisania matury miedzynarodowej .

Bardzo trudno bylo znalezc szkole , bo Chiny tez maja rygorystczne prawo , ale jakos udalo nam sie trafic na ciekawa placowke, ktora oferowala internat . Pisalam dwa egzaminy i rozmawialam z nauczycielem tej szkoly na Skype i ku mojemu zdziwieniu, przyjeli mnie . Tym sposobem w sierpniu zaczynam nauke w Kantonie.

Z cala pewnoscia przejrze cale forum, bo na pewno znajde tu wiele przydatnych informacji . Bardzo sie ciesze , ze tu trafilam .

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu #6376 przez mona-lisa
julkaa, bardzo odważna z Ciebie dziewczyna i dzięki temu świat stoi otworem dla Ciebie. Życzę powodzenia, trzymam kciuki! Napisz, proszę, na forum, jak Ci się tam żyje. Kiedy wylatujesz?

Jak elektryk w krakowie oraz windykacja Gliwice mogą nam pomóc?

Czas generowania strony: 0.200 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba