Nei hou z Hongkongu!

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #6121 przez HongKongDreaming
Trochę późno się witam, ale mam nadzieję, że zostało mi to wybaczone. Mieszkam i pracuje w Hongkongu od półtora roku. W moim życiu odkąd tutaj się przeprowadziłam praktycznie nie ma chwili wolnego. Mówię po mandaryńsku i chciałabym mówić po kantońsku, ale to chyba szybko się nie stanie, jako, że język jest naprawdę bardzo trudny. Niedawno założyłam bloga o życiu, kulturze i problemach mojego miasta także jak kogoś interesuje to zapraszam serdecznie. Chętnie też opowiem o życiu tutaj i odpowiem na pytania. Pozdrawiam serdecznie 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #6129 przez Dib0n
Hej :)

Wydaje mi się, że dostałem się na twojego bloga jakieś dwa dni temu, poniważ był dosyć popularny na wykopie  ;D Gratuluję osiągnięć  ;)

Jestem bardzo ciekaw jak ty się tam w ogóle dostałaś i jak zaczęła się twoja przygoda z językiem chińskim :)

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #6149 przez Camillvs

Trochę późno się witam, ale mam nadzieję, że zostało mi to wybaczone. Mieszkam i pracuje w Hongkongu od półtora roku. W moim życiu odkąd tutaj się przeprowadziłam praktycznie nie ma chwili wolnego. Mówię po mandaryńsku i chciałabym mówić po kantońsku, ale to chyba szybko się nie stanie, jako, że język jest naprawdę bardzo trudny. Niedawno założyłam bloga o życiu, kulturze i problemach mojego miasta także jak kogoś interesuje to zapraszam serdecznie. Chętnie też opowiem o życiu tutaj i odpowiem na pytania. Pozdrawiam serdecznie 

Fajny blog  :)

人在江湖,身不由己!

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #6364 przez meduzaduza
heloł ;)

Czas generowania strony: 0.167 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba