Email

• Gość
  • Gość
4 lata 10 miesiąc temu #5316 przez
Witam

Prawda jest taka ze pisze emaila do firmy Guomaocheng (dziala m.in. w PL) ktora robi rozne rzeczy od harmonijek ustnych po podrabiane ajfony.  Spytalem w jakim jezyku do nich mowic to odpisali zhongwen. Cala ich odpowiedz brzmiala

中文. 请问有什么事吗? 发自我的 iPhone

Zrozumialem wszystko oprocz tego z ajFonem.
Ale to dalej sie zaczyna 问题.

Chcialbym do nich wyslac prosbe o wyslanie darmowych probek itp. produktow (bardzo czesto sie kiedys wysylalo do zagranicznych firm). Wiecie jaka to frajda jak ci wysla chociaz naklejke? :) Blagam kogos o pomoc w tej sprawie mozecie napisac co chcecie ale najlepiej gdyby to bylo cos w stylu

"Witam,
Bardzo lubie wasza firme. Pochodze z Polski. Czy istnieje mozliwosc wyslania mi probek waszych produktow? Bardzo byscie mnie uszczesliwili. Pozdrawiam."

Moze to wszystko brzmi glupio ale to JEST mozliwe :D Gdyby ktos mi pomogl to bym go kochal na wieki i przy najblizszej okazji postawie mu pijiu :)

Wo ai ni 永远 ,
Xiaoxiao
P.S. A moze sami do kogos napiszecie ? :)
PS2. O co im chodzilo z tym iPhonem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #5317 przez achinger
To z iPhonem dodaje się do każdej wiadomości na końcu jak ktoś korzysta z poczty na iPhonie/iPadzie/iPodzie. Taka kryptoreklama Apple.

A po polsku to chyba coś w stylu: Wysłane z iPhon'a.

Co do reszty Twojej prośby to jestem sceptyczny ;-)

• Gość
  • Gość
4 lata 10 miesiąc temu #5319 przez
No weźcie nie bądźcie chamy  :-[ :-[ :-[

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #5320 przez mastersino
Szczerze xiaoxiao... to odpusc. Naprawde. To nie jest takie hop. Maaaaaaaasa, ale to masa przepisow do zapoznania sie. Drugi etap to znalezienia kontaktu, takiego ktory cie nie oszuka. Wszystko wymaga duzo czasu, pieniedzy i sprytu. Do tego dluuuuuuuugich rozmow a nie jednego emaila jak powyzej.

Czas generowania strony: 0.159 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba