China Homelife Show 2014

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #6366 przez Dib0n
Jak bezpiecznie importować z Chin? Jak zmniejszyć ryzyko nieudanej transakcji do minimum? Jakie są najdogodniejsze sposoby transportu towarów z Dalekiego Wschodu? Jak skutecznie negocjować z chińskimi partnerami? – odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące współpracy handlowej z partnerami z Chin będzie można uzyskać podczas targów China Homelife Show, które odbędą się w Poznaniu w dniach 28-30 maja 2014.

Wstęp bezpłatny.

Wybiera się ktoś? Ja akurat będę w Polsce, więc się wybieram :) !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 9 miesiąc temu #6645 przez januli
Czy ktoś był na tych targach China Homelife Show? Chciałbym się dowiedzieć, czy warto pojechać, kiedy pojawią się następnym razem.

Kupiłem szambo betonowe na działkę, szamba betonowe są wodo-szczelne.

Więcej
2 lata 9 miesiąc temu #6646 przez Dib0n
Tak, ja byłem :)

Nie będę ukrywał, że lekko się rozczarowałem, bo nie są to zbyt duże targi. Do tego 70% wystawców, to firmy handlujące tkaninami lub wykonujące ubrania, poduszki itd.

30% stanowiły inne firmy, które oferowały produkty AGD oraz wyposażenie łazienek itd

Ja tam byłem raczej z ciekawości, dlatego oceniam to raczej pod kątem osoby prywatnej. Wiem również, że chińscy goście równie nie byli zbytnio zadowoleni z raczej niskiej ilości osób zainteresowanych ich produktami :/

Na plus na pewno było dla mnie spotkanie ze sporą ilością chińskich studenów :D

Ogólnie, jeżeli już posiada się własną działalność gospodarczą, to może i warto się wybrać. Jako osoba prywatna, oceniałbym te targi raczej jako ciekawostkę niż wydarzenie, na które warto jechać z drugieo końca Polski.

Czas generowania strony: 0.150 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba