Sinomaniacy, łączmy się!

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #5035 przez taipei101
O, wreszcie większy odzew forumowych weteranów  ;D

Termin "dżapanista" wymyśliłam sama, mam nadziję że mój neologizm podbije świat :)

Ximinez, naprawdę mieszkasz w Taipei? Zazdro  :) Też jeżdże na zjazdy forumowe co roku i też do Łodzi, frekwencja zeszłoroczna 150 osób... no ale znaleźć fanów Jacksona jest prościej niż prawdziwego, rasowego sinomaniaka...

Czyli jak narazie chętne na spotkanie jesteśmy tylko ja i Mulan... Cieszę się że przynajmniej Ty się znalazłaś! :-*
Po najważniejszych maturach (czyli po piątku 11 maja) jestem jak najbardziej wolna i zapraszam na piwo!

Pani tajwanista.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #5037 przez Niltinco

Termin "dżapanista" wymyśliłam sama, mam nadziję że mój neologizm podbije świat :)

Już występuje określenie japonofil (angielska wersja japanophile) więc ciężko będzie się przebić ;).

Gdyby nie notoryczny brak czasu to może i zgłosiłabym chęć udziału w takim spotkaniu, ale właśnie jak dla mnie nie ma kiedy :(.

jugyouchuu.blogspot.com/   - lekcje japońskiego oczami lektora

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #5051 przez Mulan
Ok, w takim razie czekam na info, ja o ile nie ulegnie to zmianie mam wolne 14,17,21,22 tak  z dni najbliżej 11 ;)
Może zamiast piwa jakieś bardziej klimatyczne miejsce? Np czajownia na białoskórniczej  -> http://www.czajowniawroclaw.pl/
albo herbaciarnia świat chin na igielnej? ;)

Blog o Chinach, po prostu... liu-mulan.blogspot.com

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #5053 przez taipei101
Piwo rozwiązuje języki, ale Świat Chin jest megaaaa  ;D uwielbiam tam chodzić  ::)
To jak, zwołujemy wielkie walne zgromadzenie sinomaniaków w poniedziałek 14 maja w Herbaciarni na Igielnej?
Godz 18, proponuję :)

Pani tajwanista.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #5058 przez Mulan
jestem za ;)

Blog o Chinach, po prostu... liu-mulan.blogspot.com

Czas generowania strony: 0.183 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba