Figurka

• Gość
  • Gość
5 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 3 miesiąc temu #4728 przez
Witam Wszystkich serdecznie  :)
Pierwszy raz jestem na forum i nie jestem pewny czy piszę w dobrym dziale. Mam takie pytanie. Kupiłem figurkę, której zdjęcie zamieszczam poniżej. Sprzedawca nie umiał mi odpowiedzieć co to za "zwierzę". Na spodniej stronie tejże figurki był napis "Made in India", ale wydaje mi się, że jest to chiński lew. Proszę o pomoc w identyfikacji.
Dzięki z góry za pomoc :)
Ostatnio zmieniany: 5 lata 3 miesiąc temu przez .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #4746 przez azzazel
Chyba to zdjecie cos sie nie zaladowalo....

QQ2441349451

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #4749 przez achinger
Zdjęcie ładuje się dla użytkowników spoza Chin. Uruchom SinoForum korzystając np. z www.vtunnel.com lub innego VPN providera i zobaczysz zdjęcie. Magia? Nie, imageshack jest blokowany w Chinach...

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #4752 przez Camillvs
To może buddyjski lew? Zdaje się, że podobne są w Chinach właśnie przez buddyzm, ale teraz to już nie pamiętam jak to dokładnie było z tym buddyzmem.

人在江湖,身不由己!

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #4755 przez azzazel

Zdjęcie ładuje się dla użytkowników spoza Chin. Uruchom SinoForum korzystając np. z www.vtunnel.com lub innego VPN providera i zobaczysz zdjęcie. Magia? Nie, imageshack jest blokowany w Chinach...

O kurcze, ratujesz mi zycie odkad hotspot przestal dzialac moj dostep do internetu byl bardzo okrojony.

QQ2441349451

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #4757 przez azzazel
Sorki za off topic ale mam pytanko o te proxy .... czy one sa na tyle bezpieczne ze mozna uzyc je na przyklad do zalogowania na facebook? Moze ktos je juz uzywal?

QQ2441349451

Czas generowania strony: 0.204 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba