Jak najlepiej poznać...

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #2290 przez Edyta

Czy można prosić Edytę o kryptoreklamę tej firmy homestayowej?

hmm.. czemu nie? :) http://www.internchina.org/ - na tej stronie niby wszystko jest opisane, ale musze przyznac, ze troche ciezko sie polapac co gdzie jest i czasem sama dalej bladze kiedy chce cos sprawdzic :) Nie wiem czy to bedzie nastepna przeszkoda, ale z gory ostrzegam - nie ma wersji w jezyku polskim.

Chcieć to móc! :)
[czyli: doświadczenia z praktyki w Chinach]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #2291 przez Edyta
Z gory przepraszam za pismo, ale wlasnie zostawiam wiadomosci korzystajac ze starego komputera "host mamy" [uwielbiam ten zwrot ;) ], gdzie wszytko jest w chinskich znaczkach i brakuje opcji z pismem polskim, a ja niestety nie zmieniam pisma na tyle czesto, zebym potrafila teraz zrobic to z pamieci [chociaz wlasnie tak sobie razdze z wszystkim na tym komputerze ;)]

Nie tylko administrator ;)

No prosze, wystarczy wspomniec temat chinskiej toalety ;)

... chińska toaleta np. w pociągu to błogosławieństwo, bo po 20 godzinach podróży przez środkowe Chiny jest czystsza, niż w polskim PKP po podróży z Warszawy do Żyrardowa ;)

O tym szczerze mowiac nie pomyslalam :) W tym przypadku racja. Z drugiej strony jednak, wczoraj po pracy zadzwonila do mnie jedna z Niemek, pytajac czy wybiore sie z nia do Starbucks'a. Po ostatniej prawie nieprzespanej nocy, w samej pracy wypilam ze 3 slabe kawy, ale w takim stanie kawy nigdy dosyc ;) Po 2 godzinach rozmowy (i delektowania sie nastepna kawa) chcialysmy jeszcze wybrac sie na male zakupy, pomyslalam ze najpierw przydaloby sie skoczyc do toalety. Po 1) pewien mezczyzna znow nie wpadl na to, ze wchodzac do toalety, wypadaloby zamknac za soba drzwi... Po 2) wrocilam tam po dwoch minutach i wnetrze wygladalo jakby ten wlasnie mezczyzna mial baaaardzo duze problemy z celowaniem! Powiedzialabym nawet, ze niezwykle ogromne :) Po prostu nie bylam w stanie dojsc do "dziury" (ze tak to nazwe) w nienaruszonym stanie (stwierdzilam ze zwyczajnie dotrzymam do domu). Moze jednak poszloby mu lepiej, gdyby mial sedes nieco wyzej ;)

Czy można prosić Edytę o kryptoreklamę tej firmy homestayowej?

Gdyby jednak okazalo sie ze nie mozna, oto moj adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :)

A kucal ktos z Was kiedys w bialy dzien w sporym zoltym towarzystwie w publicznym kiblu bez przegrodek?

To sie nazywa "niezapomniane wspomnienie z Chin"! ;)
"Niestety" nie mialam takiej przyjemnosci ;) Ale jesli kiedys sytuacja przycisnie... kto wie... Lepiej byc przygotowanym psychicznie na wszystko ;>

...choc ja raz o malo nie pozliznalem sie na tych wielkich, oslizglych larwach much, ktore sie tam wily... No i pochrumkiwanie glodnej "blondynki" w dole burzyly moja koncentracje.

A myslalam, ze to ja mam 'ciekawe' zdjecia ;)

Co do dalszych komentarzy: zdecydowanie wole pozycje na Malysza ;>

"Kloaczne tematy" :) rzeczywiscie, az boje sie wspomniec nastepnym razem o innych sprawach ;)

Chcieć to móc! :)
[czyli: doświadczenia z praktyki w Chinach]

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #2292 przez Niltinco

Po 2) wrocilam tam po dwoch minutach i wnetrze wygladalo jakby ten wlasnie mezczyzna mial baaaardzo duze problemy z celowaniem!

Może mały azjatycki penis utrudnia celność z dużej wysokości :P? Może właśnie z tego powodu wielu japońskich mężczyzn sika na siedząco (kiedyś były dokładne dane podane w % w Mainichi Shinbun).

Z kucanymi toaletami zetknęłam się będąc we Włoszech i jakoś od początku nie miałam do nich żadnych uprzedzeń ^^. Zresztą przy pełnym pęcherzu nie ma co wybrzydzać i trzeba korzystać z tego co jest :P.

jugyouchuu.blogspot.com/   - lekcje japońskiego oczami lektora

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #2295 przez xiaobai
Na różne bogi! Kilka dni mnie nie było na forum, a ono zmieniło profil o 180 stopni!  ;D
Literatura, kino, tiu tiu, ale teraz wychodzi (za przeproszeniem) szydło z kanalizacji  ;)
O dobrze, to jak zrobiły się taki klimat do zwierzen, to niech mi powiedzą zwolennicy "dziury w całym" co oni do diaska robią [move]podczas[/move] z nogawkami luźnych, letnich spodni, których sie nie bardzo da zrolować. Może to ja jestem jakies 笨手笨脚 (a na pewno) ale jak dla mnie to jest wielki problem.
Co do sytuacji przywoływanej przez YLK (akurat nie tej o larwach, tylko tej o "fali") jako socjolog prowadzący nieustanna obserwacje uczestniczącą optuję zawsze za miejscem tuz przy wypływie - w grupie ale jednak z dystansem godnym badacza...

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #2296 przez noel
Haha...może jak wreszcie dogłębnie omówi się temat kibelka to przestanie on tak zadziwiać i fascynować (a jeszcze jak wykładowca zaczyna o tym mówić na wykladzie to już wogóle radocha) :) Osobiście to mam kiepskie skojarzenia z tego typu kibelkami, które można było spotkać na wsiach. Z tym że tam nie było mowy o spuszczaniu wody tylko człowiek dorzucał swoje do dorobku innych (brr... a strach, że coś wylezie i ugryzie w tyłek pozostał do dzisiaj).

Przy okazji :
Nie wiem, czego wszyscy chcą od kucanych toalet?
Przecież są praktyczniejsze i czystsze od siadanych! A dziewczyny to w ogóle nie powinny narzekać...

Z punktu widzenia dziewczyny: to wcale nie musi być takie fajne i wygodne szczególnie jak człowiek nie przyzwyczajony do takiego kucania i nie daj boże w butach na obcasach. Zresztą obejrzałam trochę tych kibelków na zdjęciach i się zastanawiam jak tu wyjść z czegoś takiego z czystymi butami (szczególnie jak się długo trzymało i ciśnienie większe niż zwykle :) ).

A co do siadanych toalet. Zasadniczo porządna toaleta publiczna jest czystsza niż domowy kibelek, bo sprzątana i zalewana zabójczą chemią 2-3 razy dziennie.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #2298 przez YLK
Strasznie, ale to STRASZNIE swiezbia mnie rece, zeby zamiescic to zdjecie z larwami, bo je przed chwila znalazlem. Przypuszczam, ze tak samo, jak Camillav (sp?) z ta fota odcietej dloni. Ale jak i on powstrzymam sie.

Czas generowania strony: 0.493 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba